Forumul Cetatenie-Romana.info
Welcome Guest! To enable all features please Intrare or Inregistrare.

Notificare

Icon
Error

4 Pagini<1234>
Share
Optiuni
Ultima postare. Go to first unread
Offline bc  
#51 Postat : luni, 23 mai 2011 15:44:27(UTC)
Nivel: Membru Avansat
bc
Postari: 413
A fost multumit de: 153 -ori in postarea 100
Originally Posted by: vicky_g Go to Quoted Post
Fa click pe casuta aia rosie de la sfarsitul temei

am inteles, nu-i neaparat sa fie rosie, e rosie daca sunt postari noi care nu le-am citit, dar ai dreptate sunt 2 "foite" ultima postare si go to last unread, insa eu pana la modificarea designului simplu apasam pe denumirea temei in active discutions si automat erambdirectionat la ultima postare, acum insa nu, erau acele 2 butoane in trecut? nu le-am memorizat
thanks 1 utilizator a multumit bc acest post util.
Offline vicky_g  
#52 Postat : luni, 23 mai 2011 16:00:18(UTC)
vicky_g
Postari: 1,575
A fost multumit de: 575 -ori in postarea 438
Locatia: Romania,Bucuresti
Originally Posted by: Costya Go to Quoted Post
am inteles, nu-i neaparat sa fie rosie, e rosie daca sunt postari noi care nu le-am citit, dar ai dreptate sunt 2 "foite" ultima postare si go to last unread, insa eu pana la modificarea designului simplu apasam pe denumirea temei in active discutions si automat erambdirectionat la ultima postare, acum insa nu, erau acele 2 butoane in trecut? nu le-am memorizat

erau si inainte . Eu daca apasam/apas pe denumirea temei , ma duce doar pe prima pagina .
Offline Colti  
#53 Postat : luni, 23 mai 2011 16:06:24(UTC)
Colti
Postari: 1,108
A fost multumit de: 445 -ori in postarea 286
Locatia: Chisinau
pe mine ma duce la ultima postare BigGrin si inainte de modificarea site-ului si dupa

de la inceput da,te arunca la inceputul paginei,dar daca astepti 2-3 sec te duce la ultima postarelimba
thanks 1 utilizator a multumit Colti acest post util.
Offline noking  
#54 Postat : luni, 23 mai 2011 16:42:20(UTC)
Nivel: Membru
noking
Postari: 194
A fost multumit de: 49 -ori in postarea 35
Locatia: MOLDOVA
salut!
nustiu cum alti sau acomodat cu acest schimb la site,da mie imi vine cam prea greu sa ma concetrez,cred ca mam acomodat cu cel vechi
thanks 2 au multumit acest post util noking.
Offline vicky_g  
#55 Postat : luni, 23 mai 2011 17:33:02(UTC)
vicky_g
Originally Posted by: noking Go to Quoted Post
salut!
nustiu cum alti sau acomodat cu acest schimb la site,da mie imi vine cam prea greu sa ma concetrez,cred ca mam acomodat cu cel vechi

Culorile sunte prea intense , parerea mea...in rest e bine
Offline noking  
#56 Postat : luni, 23 mai 2011 17:57:30(UTC)
noking
Postari: 194
A fost multumit de: 49 -ori in postarea 35
Locatia: MOLDOVA

da,culrile cam bat prea tare la oki,dar mai este,raminea mai bine cu data si ora cind a scris mesajul
eu personal mam condus f mult cind anume afost postat mesajul,cind arata ora si data
puteam sa fac ceva calcule cu data care o arata
thanks 1 utilizator a multumit noking acest post util.
Offline vicky_g  
#57 Postat : luni, 23 mai 2011 18:34:17(UTC)
vicky_g
Originally Posted by: noking Go to Quoted Post
da,culrile cam bat prea tare la oki,dar mai este,raminea mai bine cu data si ora cind a scris mesajul
eu personal mam condus f mult cind anume afost postat mesajul,cind arata ora si data
puteam sa fac ceva calcule cu data care o arata

Da , asta si eu am observat , era mai bine data , ora exacta , dar nu cum e acum . Sper sa rectifice Victor problema asta

Editeaza de catre utilizator luni, 23 mai 2011 18:34:40(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Offline bc  
#58 Postat : luni, 23 mai 2011 18:38:53(UTC)
bc
Postari: 413
A fost multumit de: 153 -ori in postarea 100
cel mai mult apreciez ca e an romana, aproape tot
Offline Colti  
#59 Postat : luni, 23 mai 2011 18:42:44(UTC)
Colti

eee,iar noi cu aceiasi parere,uite eu tot ma gandeam ce are...ca ma face sa intru mai rar,parca obosesc ochii Blushing si acum 5 minute in urma mi-am dat seama de culorid'oh! buna obiectieApplause
thanks 2 au multumit acest post util Colti.
Offline admin  
#60 Postat : luni, 23 mai 2011 19:21:27(UTC)
Nivel: Administratia
admin
Postari: 1,340
A fost multumit de: 473 -ori in postarea 195
Locatia: London
da pe mine ma face sa intru mai des BigGrin

referitor la ora, da acum nu-ti spune secunda in care s-a postat mesajul, dar este aceasta atat de relevant?!

Editeaza de catre utilizator luni, 23 mai 2011 19:22:57(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Offline Colti  
#61 Postat : luni, 23 mai 2011 19:29:43(UTC)
Colti
Originally Posted by: Victor Antofica Go to Quoted Post
da pe mine ma face sa intru mai des BigGrin

referitor la ora, da acum nu-ti spune secunda in care s-a postat mesajul, dar este aceasta atat de relevant?!

Victor acolo era si data,iar acum numai 2 zile in urma,3 zile,e mai greu sa cauti in calndar ca sa intelegi cind omul a scris,uneori ei scriu,azi eu am fost la Consulat si m-au programat pentru data de....si atunci cand vezi data iti faci imediat calcul,aha,5 zile ,dar cand e scris 2 days ago,ap e mai greu ,capish?
Offline inateptare  
#62 Postat : luni, 23 mai 2011 19:30:08(UTC)
inateptare
Postari: 206
A fost multumit de: 84 -ori in postarea 42
Locatia: platesc bani sau schimb sufletul pe certificat de nastere sufletul e uzat in stare buna, cu garantie teimd@mail.ru
la chat cand introduc mesajul, apas Enter se mishca tot site-ul, cam incomod
Offline admin  
#63 Postat : marți, 24 mai 2011 00:57:16(UTC)
admin
apasa si tu mai incetisor pe Enter
Offline Tincutza  
#64 Postat : marți, 24 mai 2011 01:54:28(UTC)
Tincutza
Postari: 1,510
A fost multumit de: 481 -ori in postarea 371
Originally Posted by: Titikol Go to Quoted Post
Victor acolo era si data,iar acum numai 2 zile in urma,3 zile,e mai greu sa cauti in calndar ca sa intelegi cind omul a scris,uneori ei scriu,azi eu am fost la Consulat si m-au programat pentru data de....si atunci cand vezi data iti faci imediat calcul,aha,5 zile ,dar cand e scris 2 days ago,ap e mai greu ,capish?

Eu am mai multa bataie de cap din cauza ca nu se mai afiseaza ora, dar si culorile prea "in faruri". problema cu ora am rezolvat-o pe loc, punand doar cursorul pe "2 days ago" (in dreptul fostei ore si data) si apare o mica "casetutza" galbena unde arata ora exacta si data, dar oricum e mai greu si mai multa bataie de cap.
Admin, faci schimbare referitor cu ora? PLEASE!Blushing
In rest parca e ok.

Aaaa, da, nu se mai afiseaza in profil la fiecare user datele despre dosar, ca la cel vechi te puteai orienta cand a depus si cand a primit aviz, ordin, transcrierea certificatului,etc. acuma parca ma uit ca boul la poarta noua si nu mai stiu ce si cum a facut.

M-am obisnuit asa de bine cu cel vechi. Cu asta nou... sper sa ma pot obisnui.
Daca ar fi dupa mine, as lasa pe cel vechi...Blushing ThumpUp

Editeaza de catre utilizator marți, 24 mai 2011 01:55:38(UTC)  | Motiv: Nespecificat

thanks 4 au multumit acest post util Tincutza.
Offline bibi  
#65 Postat : marți, 24 mai 2011 10:25:04(UTC)
bibi
Postari: 317
A fost multumit de: 86 -ori in postarea 55
Locatia: dosar depus Chisinau,11.01.2010,ordin nr.111/P 2011,ridicarea pasaportului 15 iulie
nici mie nu-mi place schimbarea facuta,si deaceea intru mai rar,daca pina acum intram de citevai ori pe zi si citeam tot ce mai este nou,pai acum intru 1 data in zi ma uit unde imi trebuie mie la o anumita tema si gata
thanks 2 au multumit acest post util bibi.
Offline bibigon  
#66 Postat : marți, 24 mai 2011 20:59:22(UTC)
bibigon
Postari: 328
A fost multumit de: 219 -ori in postarea 109
Rog administratorul daca se poate sau sa degreveze cateva persoane care stau de mult timp pe forum de a sterge mesajele membrilor mai tineri a forumului care in loc sa citeasca forumul (poate cateva randuri mai sus), scriu un nou mesaj/topic facand forumul foarte stufos cu multe intrebari si putine raspunsuri. Este mult mai simplu sa citesti o pagina si sa gasesti 90% din raspunsuri decat sa citesti 10 pagini cu acelasi rezultat. Va fi mult productiv atat membrilor noi cat si de a scuti pe cei mai vechi de citi un milion de intrebari la fel. Rog ca membrii forumului care sunt de acord cu mine sa apese butonul "Thanks"
thanks 8 au multumit acest post util bibigon.
Offline serjmin  
#67 Postat : marți, 24 mai 2011 22:05:56(UTC)
serjmin
Postari: 1,030
A fost multumit de: 369 -ori in postarea 273
Locatia: cernauti
poate e legat de imbunatatirea asta a forumului-poate nu, dar am o problema.de 2 zile nu pot sa intru pe forum,numai seara am acces si cu viteza melcului.sa scrie daca mai intalneste cineva asa probleme.
victore----poate stii tu ce ar putea fi...
Offline admin  
#68 Postat : marți, 24 mai 2011 23:44:48(UTC)
admin
numai seara ai access?! asta sigur ii de la tine!

Offline Felix  
#69 Postat : miercuri, 25 mai 2011 03:52:08(UTC)
Felix
Postari: 1,020
A fost multumit de: 731 -ori in postarea 261
Mi se pare cam greoi skin-ul acesta. Cam obosesc repede ochii.
Ora fixa si data postului tot e un MINUS.

Mie personal imi place skin-ul precedent. Avea tonalitati mult mai linistite pentru ochi.
.
thanks 1 utilizator a multumit Felix acest post util.
Offline Colti  
#70 Postat : miercuri, 25 mai 2011 09:43:07(UTC)
Colti
Originally Posted by: Felix Go to Quoted Post

Mie personal imi place skin-ul precedent. Avea tonalitati mult mai linistite pentru ochi.
.

Agreelimba
Offline luc123  
#71 Postat : miercuri, 25 mai 2011 11:25:39(UTC)
luc123
Postari: 19
A fost multumit de: 6 -ori in postarea 5
Locatia: Cahul
Originally Posted by: Felix Go to Quoted Post

.

Da acesta este mult mai tipator si mai neplacut.
Offline victoritamd  
#72 Postat : joi, 26 mai 2011 11:58:53(UTC)
victoritamd
Postari: 44
A fost multumit de: 21 -ori in postarea 8
Locatia: Chişinău
Originally Posted by: ElenaP Go to Quoted Post
...
iar thread-urile care exista deja ar putea fi comprimate foarte mult pentru ca multe dintre ele se repeta (desi banuiesc ca asta presupune destul de mult lucru).

Daca se poate sa vin cu o sugestie pe marginea problemei.
Se poate de deschis o tema, unde toti utilizatorii ar putea atrage atentia asupra temelor asemanatoare/ "dubluri" (venind cu linkuri respective). Iar adminul le va uni. Astfel adminul va fi scutit de cautari, si unirea temelor va fi mult mai rapida.

La fel, poate fi o tema despre "replace" in subforumul respectiv. Citeodata utilizatorii noi, din nestiinta, o cam incurca cu locul temei.

Si referitor la denumirile temelor, pe forumul dat este o catastrofa!!! Brick wall Sunt lungi, neinformative/prea informative, prea personale. Cind incep sa caut ceva, mama mia!!Confused Ar fi trebuit moderata chestia asta, sau pur si simplu de modificat denumirea.
thanks 3 au multumit acest post util victoritamd.
Offline admin  
#73 Postat : joi, 26 mai 2011 20:38:16(UTC)
admin
In dreapta jos la fiecare postare exista un link RAPORTEAZA CA.. Oricine poate apasa si scrie de exemplu: duplicat sau "de mutat la altele" ceva scurt care m-ar putea sa moderez mai eficient.mersi!
thanks 4 au multumit acest post util admin.
Offline victoritamd  
#74 Postat : vineri, 27 mai 2011 13:10:45(UTC)
victoritamd
In dreapta jos la fiecare postare exista un link RAPORTEAZA CA.. Oricine poate apasa si scrie de exemplu: duplicat sau "de mutat la altele" ceva scurt care m-ar putea sa moderez mai eficient.mersi!

Victore! Nu reusesc. Imi scrie ca nu trebuie sa depasesc 128 caractere. De exemplu am dat linkurile la vreo 5 teme cu "lipsa actului/aviz negativ de la Arhiva" si cred ca sunt prea multe buchii. limba
Poate totusi deschizi o tema pentru teme duble?Cool
Offline admin  
#75 Postat : vineri, 27 mai 2011 23:10:36(UTC)
admin
daca vrei sa pui si linkul at. intradevar nu incapa intotdeauna, dar il poti scurta, copiaza linkul aici apasa butonul apoi copiaza rezultatul :)

Editeaza de catre utilizator vineri, 27 mai 2011 23:11:30(UTC)  | Motiv: Nespecificat

thanks 1 utilizator a multumit admin acest post util.
Offline victoritamd  
#76 Postat : sâmbătă, 28 mai 2011 13:18:23(UTC)
victoritamd
daca vrei sa pui si linkul at. intradevar nu incapa intotdeauna, dar il poti scurta, copiaza linkul aici apasa butonul apoi copiaza rezultatul :)

Sigur ca si linku-ul. Ca sa nu cauti mult pe forum. limba

Hmmm, oricum nu incap toate temele intr-un report. Din sase teme dubluri, au incaput doar 4. Si e complicat, trebuie sa te fitii cu copy/paste.Think
Verifica, te rog, daca mi-a reusit.
link
Offline Rachelmda  
#77 Postat : marți, 31 mai 2011 00:16:22(UTC)
Rachelmda
Postari: 158
A fost multumit de: 163 -ori in postarea 64
Locatia: Chisinau// Dosar depus pe 23 Martie 2010/ Avizat pozitiv la 9 Noiembrie 2010/ Ordin 95P din 23 februarie 2011/ Juramant - 5 Aprilie 2011/ Depus transcriere CN - 11 Aprilie 2011 - Bucuresti/ Ridicare CN - 7 Noiembrie 2011/
Chiar lipseste mult data si ora, Victore. Este mult mai complicat acum. Acesta este un forum unde termenii sunt foarte importanti, si nu un simplu forum pentru discutii. We should be able to get the idea of "time and date" at the first glance, without having to spend some additional time on pointing the mouse over the "x days ago". It's an inconvenience, as simple as that.

De asemenea, faptul ca imaginea userului clipeste de fiecare data cand pui sageata deasupra unui post, este foarte deranjant si face ochii sa oboseasca mai repede.

Ti-as fi foarte recunoscatoare daca ai fixa aceste doua lucruri.

Merci.
Offline Colti  
#78 Postat : marți, 31 mai 2011 14:54:36(UTC)
Colti
Originally Posted by: Rachelmda Go to Quoted Post
Chiar lipseste mult data si ora, Victore. Este mult mai complicat acum. Acesta este un forum unde termenii sunt foarte importanti, si nu un simplu forum pentru discutii. We should be able to get the idea of "time and date" at the first glance, without having to spend some additional time on pointing the mouse over the "x days ago". It's an inconvenience, as simple as that.

De asemenea, faptul ca imaginea userului clipeste de fiecare data cand pui sageata deasupra unui post, este foarte deranjant si face ochii sa oboseasca mai repede.

Merci.

Victor,lumineaza-ma te rog,sau cine stie ce se intampla,de obicei eu intram pe forum la "topicurile mele"si citeam tot ce nu am citit ,mi le arata in care sunt postari noi,alegeam since last visit,acuma tot asa mi le arata,dar imediat ce am citit primul topic,vreau sa citesc urmatorul de exemplu is 7 in care a fost ceva nou,ap deja dispar nu mai vad ce nu am citit,mi le categoriseste ca cititeBrick wall ,vreau sa aleg iar de la ultima vizita ca sa le vad si nu imi da perioadaThink d'oh! Brick wall
Offline Tincutza  
#79 Postat : marți, 31 mai 2011 17:13:56(UTC)
Tincutza
Victor,lumineaza-ma te rog,sau cine stie ce se intampla,de obicei eu intram pe forum la "topicurile mele"si citeam tot ce nu am citit ,mi le arata in care sunt postari noi,alegeam since last visit,acuma tot asa mi le arata,dar imediat ce am citit primul topic,vreau sa citesc urmatorul de exemplu is 7 in care a fost ceva nou,ap deja dispar nu mai vad ce nu am citit,mi le categoriseste ca cititeBrick wall ,vreau sa aleg iar de la ultima vizita ca sa le vad si nu imi da perioadaThink d'oh! Brick wall

Si la mine se intampla asta, dar nu intru la "topicurile mele" ci la pagina principala.
Offline Colti  
#80 Postat : marți, 31 mai 2011 17:55:59(UTC)
Colti
Originally Posted by: Tincutza Go to Quoted Post
Si la mine se intampla asta, dar nu intru la "topicurile mele" ci la pagina principala.

inteleg,Tincutza,dar mie imi era mai comod asa,ca nu am timp sa frunzaresc chiar totBlushing
Offline admin  
#81 Postat : marți, 31 mai 2011 23:45:20(UTC)
admin
Originally Posted by: victoritamd Go to Quoted Post
Sigur ca si linku-ul. Ca sa nu cauti mult pe forum. limba

Hmmm, oricum nu incap toate temele intr-un report. Din sase teme dubluri, au incaput doar 4. Si e complicat, trebuie sa te fitii cu copy/paste.Think
Verifica, te rog, daca mi-a reusit.
link

da,le-am pus pe toate intr-un topic,ms

Editeaza de catre utilizator marți, 31 mai 2011 23:45:49(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Offline admin  
#82 Postat : marți, 31 mai 2011 23:48:54(UTC)
admin
Originally Posted by: Rachelmda Go to Quoted Post

Merci.

inainte de a se face schimbarea cu data, eu mereu calculam cam cate zile in urma s-a facut postarea, am crezut ca asta ar fi o imbunatatire, dar se pare ca nu pt toti...
Offline admin  
#83 Postat : marți, 31 mai 2011 23:50:32(UTC)
admin

nu stiu, parca n-am observat vreo schimbare, eu f des folosesc "Topicurile mele"
Offline victoritamd  
#84 Postat : miercuri, 1 iunie 2011 19:38:47(UTC)
victoritamd
...am crezut ca asta ar fi o imbunatatire, dar se pare ca nu pt toti...

Victor, pune si una si alta...o sa fie multumiti cu totii. Laugh
Eu n-am preferinte, imi trebuie si una si alta.Cool
Offline LUCIA79  
#85 Postat : miercuri, 8 iunie 2011 19:11:59(UTC)
LUCIA79
Postari: 166
A fost multumit de: 38 -ori in postarea 24
Ar fi bine ca fiecare user să scrie în profilul său cînd și unde a depus dosarul,la ce stadiu este dosarul,referitor la certificatul de naștere,CNP,etc.
thanks 2 au multumit acest post util LUCIA79.
Offline victoritamd  
#86 Postat : joi, 9 iunie 2011 14:27:10(UTC)
victoritamd
Originally Posted by: LUCIA79 Go to Quoted Post
Ar fi bine ca fiecare user să scrie în profilul său cînd și unde a depus dosarul,la ce stadiu este dosarul,referitor la certificatul de naștere,CNP,etc.

se poate, daca e posibil tehnic, sa fie aceasta informatie in semnatura/ticker, adica jos, sub mesaj. Varianta care era cu gramada aia de date linga avatar imi paru cam greoaie. UserPostedImage
thanks 2 au multumit acest post util victoritamd.
Offline shullerm  
#87 Postat : joi, 9 iunie 2011 14:28:56(UTC)
shullerm
Postari: 304
A fost multumit de: 205 -ori in postarea 108
Locatia: Cricova, Dosar depus in Chisinau la 30-Sep-2010, aviz pozitiv 29-Iul-2011. ORDIN 872 din 12-Sep-2011, juramint 28-Sep-2011
Originally Posted by: victoritamd Go to Quoted Post
se poate, daca e posibil tehnic, sa fie aceasta informatie in semnatura/ticker, adica jos, sub mesaj. Varianta care era cu gramada aia de date linga avatar imi paru cam greoaie. UserPostedImage

sustin aceasta idee, ar fi foarte convenabil...
Offline Colti  
#88 Postat : joi, 9 iunie 2011 16:36:33(UTC)
Colti
Originally Posted by: LUCIA79 Go to Quoted Post

de mult ma bintuie prin cap,sa nu dai voie Victor,inregistrarea pe forum daca nu pune info despre cind a depus,starea dosarului,etc,ca unii scriu niste mesaje si ap trebuie sa ii intrebi de 10 ori,stai asa,cind ai depus ?unde?etc,daca ar fi o conditie ,ap ar fi regula si mai putin bla-bla-bla pe forum.Asta spune eu care am mai facut off topicuri pe aiciBlushing ,dar ma rog,daca poti lua in consideratie propunerea mea....I think it will be better than now...
Offline I.Igor  
#89 Postat : joi, 9 iunie 2011 17:53:24(UTC)
I.Igor
Postari: 135
A fost multumit de: 54 -ori in postarea 33
de mult ma bintuie prin cap,sa nu dai voie Victor,inregistrarea pe forum daca nu pune info despre cind a depus,starea dosarului,etc,ca unii scriu niste mesaje si ap trebuie sa ii intrebi de 10 ori,stai asa,cind ai depus ?unde?etc,daca ar fi o conditie ,ap ar fi regula si mai putin bla-bla-bla pe forum.Asta spune eu care am mai facut off topicuri pe aiciBlushing ,dar ma rog,daca poti lua in consideratie propunerea mea....I think it will be better than now...

+1
Offline dorin1984  
#90 Postat : joi, 9 iunie 2011 20:23:57(UTC)
dorin1984
Postari: 245
A fost multumit de: 80 -ori in postarea 45

Si ce facem cu cei care inca nu au depus dosarul de redobindire a cetateniei Romane si vor sa afle careva informatie pe forum, cum ii inregistram pe ei?

Editeaza de catre utilizator joi, 9 iunie 2011 20:24:59(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Offline Colti  
#91 Postat : joi, 9 iunie 2011 21:05:09(UTC)
Colti
Originally Posted by: dorin1984 Go to Quoted Post
Si ce facem cu cei care inca nu au depus dosarul de redobindire a cetateniei Romane si vor sa afle careva informatie pe forum, cum ii inregistram pe ei?

pai scrie la info acolo ca nu e depus inca dosarul si care-i problema..on the way...
Offline victoritamd  
#92 Postat : joi, 9 iunie 2011 22:48:39(UTC)
victoritamd
Originally Posted by: dorin1984 Go to Quoted Post

las'sa scrie adun actele, lupt cu arhiva, un simplu curios etc BigGrin ...in dependenta de caz, dar ceva.
Offline serjmin  
#93 Postat : luni, 25 iulie 2011 21:00:32(UTC)
serjmin
Postari: 1,030
A fost multumit de: 369 -ori in postarea 273
Locatia: cernauti
victore-am o propunere.sa faci un topic,o sectiune cu intrebari frecvente.(FAQ).ca eu personal cunosc mai multe decat unii utilizatori despre cetatenie si deja ma irita intrebarile care se repeta de sute de ori,si sunt sigur ca sunt multi ca mine.eu inteleg ca pe forum intotdeauna au fost si vor fi incepatori(fara timp liber) si cred ca ar usura si ajuta forumul.
cine e deacord sa dea de stire aici.

Editeaza de catre utilizator luni, 25 iulie 2011 21:01:13(UTC)  | Motiv: Nespecificat

thanks 6 au multumit acest post util serjmin.
Offline Colti  
#94 Postat : luni, 25 iulie 2011 21:25:55(UTC)
Colti
Originally Posted by: dosar(serjmin) Go to Quoted Post
victore-am o propunere.sa faci un topic,o sectiune cu intrebari frecvente.(FAQ).ca eu personal cunosc mai multe decat unii utilizatori despre cetatenie si deja ma irita intrebarile care se repeta de sute de ori,si sunt sigur ca sunt multi ca mine.eu inteleg ca pe forum intotdeauna au fost si vor fi incepatori(fara timp liber) si cred ca ar usura si ajuta forumul.

foarte corect!!! si mai ales ca chiar ieri vad cum Nell,paremi-se raspunse anterior la intrebarea cu pasaportu si vine unu care nici nu citeste ,evident,ultima postare din topic si posteaza intrebarea exact dupa raspunsu care era deja si Nell(sper ca nu gresesc)ii mai raspunde o data.Am vrut eu sa ii scriu-deschide,mlea ochii,dar acus sar toti ca sunt rea,da chiar sa fost alaturi persoana o apropiam de la ceafa de monitor,ca asta a fost culmead'oh!
thanks 3 au multumit acest post util Colti.
Offline admin  
#95 Postat : vineri, 21 octombrie 2011 13:04:13(UTC)
admin
vati obisnuit cu verdele? :)

ce ziceti de o noua facilitate - facebook connect? Adica sa te pot loga prin contul de facebook?

practic daca esti deja logat in facebook si intri pe forum, printr-un singur click poti fi logat sau chiar inregistrat automat(daca esti prima data)!

thanks 4 au multumit acest post util admin.
Offline Tincutza  
#96 Postat : vineri, 21 octombrie 2011 15:31:21(UTC)
Tincutza

+1
Offline shullerm  
#97 Postat : vineri, 21 octombrie 2011 15:57:34(UTC)
shullerm
Postari: 304
A fost multumit de: 205 -ori in postarea 108
Locatia: Cricova, Dosar depus in Chisinau la 30-Sep-2010, aviz pozitiv 29-Iul-2011. ORDIN 872 din 12-Sep-2011, juramint 28-Sep-2011

Originally Posted by: Tincutza Go to Quoted Post
+1

+1
Offline vicky_g  
#98 Postat : sâmbătă, 22 octombrie 2011 12:31:33(UTC)
vicky_g
Originally Posted by: shullerm Go to Quoted Post
+1

plus 10 din partea mea !!!BigGrin
Offline admin  
#99 Postat : sâmbătă, 22 octombrie 2011 13:30:44(UTC)
admin
ok ,am creat http://cetatenie-romana....yaf_postsm49890_FAQ.aspx si ce facem mai departe?
Offline vicky_g  
#100 Postat : sâmbătă, 22 octombrie 2011 13:35:06(UTC)
vicky_g
ok ,am creat http://cetatenie-romana....yaf_postsm49890_FAQ.aspx si ce facem mai departe?

Victor care e chestia cu moderarea mesajelor ? apar foarte greu raspunsurile noastre la intrebari ...
thanks 3 au multumit acest post util vicky_g.
Utilizatori pe tema
4 Pagini<1234>
Salt la forum  
NU poti posta noi teme in acest forum.
NU poti raspunde la teme in acest forum.
NU poti sterge postari la acest forum.
Nu poti edita postari la acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Poti vota la sondaj in acest forum.