Forumul Cetatenie-Romana.info
Welcome Guest! To enable all features please Intrare or Inregistrare.

Notificare

Icon
Error

2 Pagini12>
Share
Optiuni
Ultima postare. Go to first unread
Offline Chiritza  
#1 Postat : miercuri, 18 mai 2011 00:43:55(UTC)
Nivel: Incepator
Chiritza
Postari: 2
A fost multumit de: 1 -ori in postarea 1
Locatia: Chisinau
BUna,
As avea nevoie de o persoana ce ma poate lua in spatiu ca sami perfectez buletinul, preferabil Galati sau Iasi.
Ms anticipat
Offline admin  
#2 Postat : miercuri, 18 mai 2011 01:02:38(UTC)
Nivel: Administratia
admin
Postari: 1,340
A fost multumit de: 473 -ori in postarea 195
Locatia: London
nu ai nevoie de buletin ca sa calatoresti in UE, esti sigur ca vrei cheltuieli in plus si bataie de cap cu buletinul?
Offline inateptare  
#3 Postat : miercuri, 18 mai 2011 07:06:09(UTC)
Nivel: Membru Avansat
inateptare
Postari: 206
A fost multumit de: 84 -ori in postarea 42
Locatia: platesc bani sau schimb sufletul pe certificat de nastere sufletul e uzat in stare buna, cu garantie teimd@mail.ru
da poate tovarasul/tovarasa are nevoie de buletin ca sa aplice la studii sau la lucru, sau la vreun program de genul Work and Travel sau H2B.
Offline admin  
#4 Postat : miercuri, 18 mai 2011 11:06:28(UTC)
admin
ok, pt luare in spatiu in Bucuresti pot sa-ti recomand simion@cetatenie-romana.info
Offline marinake  
#5 Postat : miercuri, 18 mai 2011 11:30:37(UTC)
Nivel: Membru
marinake
Postari: 15
A fost multumit de: 4 -ori in postarea 2
Locatia: chisinau
Victor Antofica a scris:
ok, pt luare in spatiu in Bucuresti pot sa-ti recomand simion@cetatenie-romana.info

pot sa recomand si eu cxxxxThumpUp

Editeaza de catre moderator miercuri, 18 mai 2011 11:31:24(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Offline inateptare  
#6 Postat : miercuri, 18 mai 2011 11:39:09(UTC)
inateptare
Locatia: platesc bani sau schimb sufletul pe certificat de nastere sufletul e uzat in stare buna, cu garantie teimd@mail.ru
Victor Antofica a scris:

la fel cineva o recomanda p/u certificate pe Cristina
Fiti foarte prudenti.
thanks 4 au multumit acest post util inateptare.
Offline Veaceslav  
#7 Postat : miercuri, 18 mai 2011 12:35:06(UTC)
Veaceslav
Postari: 284
A fost multumit de: 205 -ori in postarea 80
Liniste baieti! Aici seful Admin hotaraste cui sa-i dea sa faca capica...
thanks 5 au multumit acest post util Veaceslav.
Offline Chiritza  
#8 Postat : miercuri, 18 mai 2011 19:23:51(UTC)
Chiritza
Postari: 2
A fost multumit de: 1 -ori in postarea 1
Ms mult tuturor ce au raspuns solicitarii mele, deja am sa vad ce recomandari mia-ati dat. Cit despre necesitatea BI, intradevar nu il fac ptr a calatori in UE.
thanks 1 utilizator a multumit Chiritza acest post util.
Offline laurgalati74  
#9 Postat : vineri, 3 iunie 2011 15:48:59(UTC)
laurgalati74
Postari: 1
Locatia: galati
domnule moderator dar de ce ati sters mesajul meu,ce era in neregula cu el
Offline admin  
#10 Postat : vineri, 3 iunie 2011 16:06:08(UTC)
admin
nu e voie la reclama...
Offline inateptare  
#11 Postat : vineri, 17 iunie 2011 12:15:58(UTC)
inateptare
PPL cine ma poate ajuta cu luare in spatiu la pret rezonabil Bucuresti sau Iasi?
teimd@mail.ru
mersi anticipat
Offline Phil  
#12 Postat : vineri, 17 iunie 2011 12:37:50(UTC)
Phil
Postari: 65
A fost multumit de: 52 -ori in postarea 25
Originally Posted by: inateptare Go to Quoted Post
PPL cine ma poate ajuta cu luare in spatiu la pret rezonabil Bucuresti sau Iasi?
teimd@mail.ru
mersi anticipat

La Constanta nu vrei? in 5-7 zile e gata
thanks 1 utilizator a multumit Phil acest post util.
Offline inateptare  
#13 Postat : vineri, 17 iunie 2011 12:38:59(UTC)
inateptare
Originally Posted by: Phil Go to Quoted Post
La Constanta nu vrei? in 5-7 zile e gata

idee interesanta, insa daca depun la Constanta p/u buletin va trebui sa depun p/u pasaport tot acolo?
Offline Phil  
#14 Postat : vineri, 17 iunie 2011 12:44:38(UTC)
Phil
Originally Posted by: inateptare Go to Quoted Post
idee interesanta, insa daca depun la Constanta p/u buletin va trebui sa depun p/u pasaport tot acolo?

Da, dar e mai simplu si mai repede, ca-s putine solicitari.

P.S. Ti-am trimis mail
thanks 1 utilizator a multumit Phil acest post util.
Offline ladybird  
#15 Postat : vineri, 17 iunie 2011 18:25:01(UTC)
ladybird
Postari: 63
A fost multumit de: 59 -ori in postarea 29

P.S. Ti-am trimis mail

da mie/Confused lady_alice9@yahoo.com
Offline anton.goles  
#16 Postat : vineri, 17 iunie 2011 18:27:27(UTC)
anton.goles
Postari: 18
A fost multumit de: 14 -ori in postarea 5
Buna am fost la Bucuresti 1 luna in urma pentru ca sa-mi fac buletin, totul ma costat cam 130 eu , 30 pentru drum si 100 pentru buletin persoana care mi-a facut a fost foarte buna ,mi-a explicat tot procesul ba chiar si mai mult mi-a spus despre toate actele care am avut nevoie fara sa-mi ceara un ban. La-am cunoscut de pe net e student la universitate acolo e foarte amabil si onest . Si apropo mi-a demonstrat ca scoaterea din spatiu este imposibila fara sentita judecatoreasca asa ca astea sunt toate povesti pentru ca sa bata la pret. Asa ca nu trintiti bani prosteste oameni buni. Va urez succes.
Am primit buletinul acum pot sa plec in vacanta BigGrin
thanks 3 au multumit acest post util anton.goles.
Offline ladybird  
#17 Postat : vineri, 17 iunie 2011 19:11:33(UTC)
ladybird
Da pot sa stiu in ce sector te-ai "domiciliat'' anton.goles ?
Offline anton.goles  
#18 Postat : vineri, 17 iunie 2011 19:50:32(UTC)
anton.goles
Postari: 18
A fost multumit de: 14 -ori in postarea 5
Originally Posted by: ladybird Go to Quoted Post
Da pot sa stiu in ce sector te-ai "domiciliat'' anton.goles ?

sectorul 2
thanks 1 utilizator a multumit anton.goles acest post util.
Offline natusic_81  
#19 Postat : sâmbătă, 18 iunie 2011 22:15:09(UTC)
natusic_81
Postari: 116
A fost multumit de: 54 -ori in postarea 31
Locatia: Italia
Originally Posted by: anton.goles Go to Quoted Post
Buna am fost la Bucuresti 1 luna in urma pentru ca sa-mi fac buletin, totul ma costat cam 130 eu , 30 pentru drum si 100 pentru buletin persoana care mi-a facut a fost foarte buna ,mi-a explicat tot procesul ba chiar si mai mult mi-a spus despre toate actele care am avut nevoie fara sa-mi ceara un ban. La-am cunoscut de pe net e student la universitate acolo e foarte amabil si onest . Si apropo mi-a demonstrat ca scoaterea din spatiu este imposibila fara sentita judecatoreasca asa ca astea sunt toate povesti pentru ca sa bata la pret. Asa ca nu trintiti bani prosteste oameni buni. Va urez succes.

As vrea si eu, persoana data nu mai cunoaste pe nimeni care ia in spatiu? In cat ti l-a facut?
Offline wayatt  
#20 Postat : duminică, 19 iunie 2011 08:14:09(UTC)
wayatt
Postari: 4
Locatia: chisinau

P.S. Ti-am trimis mail

Mai trimite un e-mail si pe wayatt@rambler.ru
Offline natusic_81  
#21 Postat : duminică, 19 iunie 2011 10:07:25(UTC)
natusic_81
Postari: 116
A fost multumit de: 54 -ori in postarea 31
Locatia: Italia
Originally Posted by: wayatt Go to Quoted Post

si mie unul pe natali25@mail.md te rog
Offline Phil  
#22 Postat : duminică, 19 iunie 2011 10:51:28(UTC)
Phil
Originally Posted by: wayatt Go to Quoted Post

am trimis
Offline Phil  
#23 Postat : duminică, 19 iunie 2011 10:52:20(UTC)
Phil
Originally Posted by: natusic_81 Go to Quoted Post
si mie unul pe natali25@mail.md te rog

+1
Offline ladybird  
#24 Postat : miercuri, 22 iunie 2011 16:11:34(UTC)
ladybird
buna sa-ti fie inima...BigGrin
thanks 1 utilizator a multumit ladybird acest post util.
Offline EleKTroN  
#25 Postat : sâmbătă, 2 iulie 2011 19:18:17(UTC)
EleKTroN
Postari: 1
Locatia: Tot acolo
Originally Posted by: anton.goles Go to Quoted Post

Salutare!
As avea nevoie urgent de buletin de bucuresti, intru-cat acus imi expira buletinul! Te rog sa imi lasi datele de contact a acelei persoane pe valyboy87@yahoo.com!

@Phil astept mail si de la tine, tinand cont ca sunt nascut in CT imi este mult mai usor sa fac o deplasare acolo! :) Multumesc!
Offline Andy's  
#26 Postat : duminică, 3 iulie 2011 22:11:10(UTC)
Andy's
Postari: 413
A fost multumit de: 92 -ori in postarea 70
Locatia: MAIAMI
Cine stie cum merge chestia cu luare in spatiu ca mai apoi dupa juramin sa faca buletinul.... e posibel inainte de juramin? si cam ce cheltueli ese... cine a facut asa???

si ce preoritati ai dac te ia in spatiu cineva... poti intra in ro fara griji??? sau tot cu viza?

Editeaza de catre utilizator duminică, 3 iulie 2011 22:11:46(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Offline Tincutza  
#27 Postat : duminică, 3 iulie 2011 22:24:37(UTC)
Tincutza
Postari: 1,510
A fost multumit de: 481 -ori in postarea 371
Originally Posted by: Andy' Go to Quoted Post
Cine stie cum merge chestia cu luare in spatiu ca mai apoi dupa juramin sa faca buletinul.... e posibel inainte de juramin? si cam ce cheltueli ese... cine a facut asa???

si ce preoritati ai dac te ia in spatiu cineva... poti intra in ro fara griji??? sau tot cu viza?

Ce idei mai aiBigGrin

Cum adica, dupa ce depui juramantul sa treci direct la buletin? Think Si certificat de nastere(CN) cu CNP? Think
Ca doar in baza CN-ului se face buletinul, ai uitat?

Diferenta este ca inainte de juramant vei fi nevoit sa-ti faci permis de sedere ca sa poti intra in Ro fara griji si fara viza, ca ai avea deja adresa de Romania.
Sau aia se numeste carte de rezidentd'oh! Think ...
Ufff ma incurc si euBlushing

P.S. cam greu ai sa gasesti pe cineva sa te ia in spatiu inainte de juramant.
Eu deja am incercat asta, si ce "droaie" de acte trebuied'oh! d'oh! d'oh! ... crede-ma ca nu vrei sa te bagi in asta, nici cel ce te ia in spatiu. (eu am incercat cu prieteni f. apropiati si nu am pututCrying , daramite sa incerci prin intermediar sau altcineva strain).
Sfat meu: mai bine asteapta inca un pic cetatenia romana, apoi treci la pasul cu luarea in spatiu.
RabdaricaBigGrin
"Cu rabdarea treci si marea" Wink

Editeaza de catre utilizator duminică, 3 iulie 2011 22:33:03(UTC)  | Motiv: Nespecificat

thanks 1 utilizator a multumit Tincutza acest post util.
Offline Andy's  
#28 Postat : duminică, 3 iulie 2011 22:36:12(UTC)
Andy's
Originally Posted by: Tincutza Go to Quoted Post
Ce idei mai aiBigGrin

Cum adica, dupa ce depui juramantul sa treci direct la buletin? Think Si certificat de nastere(CN) cu CNP? Think
Ca doar in baza CN-ului se face buletinul, ai uitat?

Diferenta este ca inainte de juramant vei fi nevoit sa-ti faci permis de sedere ca sa poti intra in Ro fara griji si fara viza, ca ai avea deja adresa de Romania.
Sau aia se numeste carte de rezidentd'oh! Think ...
Ufff ma incurc si euBlushing

P.S. cam greu ai sa gasesti pe cineva sa te ia in spatiu inainte de juramant.
Eu deja am incercat asta, si ce "droaie" de acte trebuied'oh! d'oh! d'oh! ... crede-ma ca nu vrei sa te bagi in asta, nici cel ce te ia in spatiu. (eu am incercat cu prieteni f. apropiati si nu am pututCrying , daramite sa incerci prin intermediar sau altcineva strain).
Sfat meu: mai bine asteapta inca un pic cetatenia romana, apoi treci la pasul cu luarea in spatiu.
RabdaricaBigGrin
"Cu rabdarea treci si marea" Wink

'

Da nu mie :D eu am deam... eu de varmiu vb))) eu vroiem ca matusmea sal ea in spatiu el are 9 luni deam so saturat sa faca vizi... luia des ii treb in ro.. si se gindea sa fac asa... da greu se face nu stii? in vreo 3 zile rezolva problema toata?? luia mai tare ii treb cartela ceia sa poata intra in ro liber
Offline serjmin  
#29 Postat : duminică, 3 iulie 2011 22:47:00(UTC)
serjmin
Postari: 1,030
A fost multumit de: 369 -ori in postarea 273
Locatia: cernauti
'

Da nu mie :D eu am deam... eu de varmiu vb))) eu vroiem ca matusmea sal ea in spatiu el are 9 luni deam so saturat sa faca vizi... luia des ii treb in ro.. si se gindea sa fac asa... da greu se face nu stii? in vreo 3 zile rezolva problema toata?? luia mai tare ii treb cartela ceia sa poata intra in ro liber

edited

Editeaza de catre utilizator duminică, 3 iulie 2011 23:07:01(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Offline Tincutza  
#30 Postat : duminică, 3 iulie 2011 22:53:20(UTC)
Tincutza

Stiu ca tu deja ai cetatenia romana si te interesezi pt altcineva pe forum.
Crede-ma ca exact si eu sunt in situatia lui varul tau. Si nu sunt singura. M-am saturat si eu de vize, ca si eu am nevoie sa fiu cat mai repede in Romania si pt mai mult timp, nu doar 3 luni in Ro, si apoi iar in Md ca expira viza, si apoi alta viza si iar numai 3luni, s.a.m.d. Si in anul asta abia o luna de zile(maxim) permis de sedere cu viza dauBrick wall Brick wall .

In 3zile nu faci nimic! Si e mai greu decat cu redobandirea cetateniei romane.
Ca proprietarul sa te poata lua in spatiu(fara sa fii cetatean roman), trebuie sa demonstrezi la politie un motiv real, cum ar fi: membru al cetatean roman, muncesti legal pe teritoriul Romaniei. Mai sunt si altele, studii, etc., dar eu mai mult cu astea 2 m-am luptat si am renuntat la lupta ca e prea greuCrying .
Daca esti membru al cetatean roman, trebuie sa arati acte doveditoare: certificat de casatorie, certificat de nastere care sa arate ca sunteti rude(frate, sora, mama, fiica). Si dupa asta si alti pasi care eu nu le cunosc decat pe cele in caz de casatorie, dar trebuie sa te mai interesezi. Un cunoscut are sora casatorita cu cetatean roman, dar nici pe el nu a putut sa-l ajute cu nimica, la fel disperat ca varul tau.
La aia cu munca, in prima lista de acte este un punct: "autorizatie de munca". Si autorizatia asta ca sa o poti obtine trebuie sa atasezi si o alta lista lunga de acte, unde se include fiscalul, asigurari, impozite, diplomele de studii sa fie recunsocute intai de Ro, si apoi... etc, ca am uitatBlushing. E mai complicat aici.

Editeaza de catre utilizator duminică, 3 iulie 2011 23:00:50(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Offline Andy's  
#31 Postat : duminică, 3 iulie 2011 23:21:51(UTC)
Andy's
Crede-ma ca exact si eu sunt in situatia lui varul tau. Si nu sunt singura. M-am saturat si eu de vize, ca si eu am nevoie sa fiu cat mai repede in Romania si pt mai mult timp, nu doar 3 luni in Ro, si apoi iar in Md ca expira viza, si apoi alta viza si iar numai 3luni, s.a.m.d. Si in anul asta abia o luna de zile(maxim) permis de sedere cu viza dauBrick wall Brick wall .

Ca proprietarul sa te poata lua in spatiu(fara sa fii cetatean roman), trebuie sa demonstrezi la politie un motiv real, cum ar fi: membru al cetatean roman, muncesti legal pe teritoriul Romaniei. Mai sunt si altele, studii, etc., dar eu mai mult cu astea 2 m-am luptat si am renuntat la lupta ca e prea greuCrying .
Daca esti membru al cetatean roman, trebuie sa arati acte doveditoare: certificat de casatorie, certificat de nastere care sa arate ca sunteti rude(frate, sora, mama, fiica). Si dupa asta si alti pasi care eu nu le cunosc decat pe cele in caz de casatorie, dar trebuie sa te mai interesezi. Un cunoscut are sora casatorita cu cetatean roman, dar nici pe el nu a putut sa-l ajute cu nimica, la fel disperat ca varul tau.
La aia cu munca, in prima lista de acte este un punct: "autorizatie de munca". Si autorizatia asta ca sa o poti obtine trebuie sa atasezi si o alta lista lunga de acte, unde se include fiscalul, asigurari, impozite, diplomele de studii sa fie recunsocute intai de Ro, si apoi... etc, ca am uitatBlushing. E mai complicat aici.

Ogo da eu ma gindem ca e usor :D eu vorbisem cu avocata lu matusmea si ea a spus..eeeeeee e usor timp de vreo saptamina rezolvam problema nu te teme totul va fii bine.. vroiam si eu la inceput asa sa fac dar nu aveam cind.. si deam am facut totul dupa juramint si miam facut mai repede... credeam si eu...... eii lasa nu e nimic... o sa mai stai si o sa rabde ca nu are incotro :D

ms de sfatThumpUp ThumpUp
Offline vicky_g  
#32 Postat : luni, 4 iulie 2011 01:26:34(UTC)
vicky_g
Postari: 1,575
A fost multumit de: 575 -ori in postarea 438
Locatia: Romania,Bucuresti

Vreai maritata cu orice pret :))BigGrin
Offline Tincutza  
#33 Postat : luni, 4 iulie 2011 09:56:02(UTC)
Tincutza
Originally Posted by: vicky_g Go to Quoted Post
Vreai maritata cu orice pret :))BigGrin

Daca era asa, eram deja in Europa de multi aniWink

Pt mine casatoria nu e o joaca sau din interes(cum fac majoritatea din ziua de azi, ca sa scape de Moldova).

Daca nu e dragoste, nimic nu e.Wink

Si de ce sa ma grabesc? Am tot timpul inainte cand sa ma casatoresc.
Sa redobandesc cetatenia romana si apoi.

Editeaza de catre utilizator luni, 4 iulie 2011 10:06:24(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Offline Andy's  
#34 Postat : luni, 4 iulie 2011 10:36:21(UTC)
Andy's

Pt mine casatoria nu e o joaca sau din interes(cum fac majoritatea din ziua de azi, ca sa scape de Moldova).

Crezi ca in europa e mai usor decit moldova?Think
thanks 1 utilizator a multumit Andy's acest post util.
Offline vicky_g  
#35 Postat : luni, 4 iulie 2011 10:58:46(UTC)
vicky_g
Postari: 1,575
A fost multumit de: 575 -ori in postarea 438
Locatia: Romania,Bucuresti

Mi-am amintit de acest cantec
thanks 4 au multumit acest post util vicky_g.
Offline Tincutza  
#36 Postat : luni, 4 iulie 2011 13:25:57(UTC)
Tincutza
Crezi ca in europa e mai usor decit moldova?Think

Eu nu am zis ca e mai usor in Europa. BigGrin
Nicaeri nu este usor!

Editeaza de catre utilizator luni, 4 iulie 2011 13:32:47(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Offline Colti  
#37 Postat : luni, 4 iulie 2011 13:36:45(UTC)
Colti
Postari: 1,108
A fost multumit de: 445 -ori in postarea 286
mai pe scurt vad ca buletinele ori in Bucuresti ca se fac intr-o luna sau o luna jumatate,ori in Iasi,tot aceeasiBrick wall
Offline Felix  
#38 Postat : marți, 5 iulie 2011 01:01:11(UTC)
Felix
Postari: 1,020
A fost multumit de: 731 -ori in postarea 261

Da mie de ce mi-ai zis ca esti maritata ? LOL
.
Offline Tincutza  
#39 Postat : marți, 5 iulie 2011 12:21:16(UTC)
Tincutza
Originally Posted by: Felix Go to Quoted Post
Da mie de ce mi-ai zis ca esti maritata ? LOL
.

Eiii Felix... tu tat celea vreai sa stii BigGrin

Logodita, tot acolo e limba
Numa' nunta nu am facut-o BigGrin si asteptam intai cetatenia romana Cool

Editeaza de catre utilizator marți, 5 iulie 2011 12:26:28(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Offline IAN  
#40 Postat : marți, 5 iulie 2011 13:23:29(UTC)
IAN
Postari: 136
A fost multumit de: 36 -ori in postarea 19
Locatia: Bender
AM NEVOE DE "2 LOCURI" PENTRU BULETIN LA IASI- URGENT . NICOLAEVICH@GMAIL.COM
Offline Colti  
#41 Postat : marți, 5 iulie 2011 14:05:42(UTC)
Colti
Originally Posted by: IAN Go to Quoted Post
AM NEVOE DE "2 LOCURI" PENTRU BULETIN LA IASI- URGENT . NICOLAEVICH@GMAIL.COM

daca sincer,.nu am inteles mesajul tau.pe voi sa va ia in spatiu sau voi pe altii?

Editeaza de catre utilizator marți, 5 iulie 2011 14:06:13(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Offline IAN  
#42 Postat : marți, 5 iulie 2011 14:20:12(UTC)
IAN
Originally Posted by: Titikol Go to Quoted Post
daca sincer,.nu am inteles mesajul tau.pe voi sa va ia in spatiu sau voi pe altii?

Vreua sa fac buletine la parintii mei...
Offline Colti  
#43 Postat : marți, 5 iulie 2011 14:30:12(UTC)
Colti
Vreua sa fac buletine la parintii mei...

ap iaca,unu cerea 250 euro,daca te intereseazaLOL iti dau nr
Offline IAN  
#44 Postat : marți, 5 iulie 2011 14:50:30(UTC)
IAN
ap iaca,unu cerea 250 euro,daca te intereseazaLOL iti dau nr

CU ASA PRET EU NU POT SA-MI PERMIT-BULETIN
Offline IAN  
#45 Postat : marți, 5 iulie 2011 14:53:22(UTC)
IAN
lA BUCURESTI AM VARIANTE CU 100 euro BULETIN , da la Iasi 250 euro - cam marisoara deferenta
Offline garofita  
#46 Postat : marți, 5 iulie 2011 14:55:03(UTC)
garofita
Postari: 40
A fost multumit de: 10 -ori in postarea 9
lA BUCURESTI AM VARIANTE CU 100 euro BULETIN , da la Iasi 250 euro - cam marisoara deferenta

iaka pe mine ma intereseaza tema...cit? cit?

Offline Felix  
#47 Postat : miercuri, 6 iulie 2011 13:25:48(UTC)
Felix
Eiii Felix... tu tat celea vreai sa stii BigGrin

Logodita, tot acolo e limba
Numa' nunta nu am facut-o BigGrin si asteptam intai cetatenia romana Cool

Da Tincutza, vreau sa stiu cum ai tumanit baiatul(romanul) ?LOL
Da ce te-ai logodit asa repede? Smile
Te-ai temut sa nu-l scapi? BigGrin
.
Offline Colti  
#48 Postat : joi, 7 iulie 2011 11:36:41(UTC)
Colti
Da Tincutza, vreau sa stiu cum ai tumanit baiatul(romanul) ?LOL
Da ce te-ai logodit asa repede? Smile
Te-ai temut sa nu-l scapi? BigGrin
.

Da ce logoditu ista are vreo importanta?pentru mine nici maritatu nu are,calcat pe bec,m-am intors si plecat...clar ca ma turba hirtiile care trebuie sa le rupi in jumatate pe urmaLOL ,dar mie mi se pare ca legatura cea mai puternica e atunci cind fara hirtii e tot normal,ca de dus se poate cind vreai si pe totdeauna cind vreai,ori cu hirtie si stampila ori fara nimic,daca inimile si sufletul,ei tot mai pe scurt nu sunt legate,hirtia aici e zero....eto tut tebe ne sdelka ctob oformiti dogovorom i vse tut.Jizni,slojnaia shtukaRollEyes

Editeaza de catre utilizator joi, 7 iulie 2011 12:40:04(UTC)  | Motiv: Nespecificat

thanks 2 au multumit acest post util Colti.
Offline Felix  
#49 Postat : joi, 7 iulie 2011 12:20:16(UTC)
Felix
Da ce logoditu ista are vreo importanta?pentru mine nici maritatu nu are,calcat pe bec,m-am intors si plecat...clar ca ma turba hirtiile care trebuie sa le rupi in jumatate pe urmaLOL ,dar mie mi se pare ca legatura cea mai puternica e atunci cind fara hirtii e tot normal,ca de dus se poate cind vreai si pe totdeauna cind vreai,ori cu hirtie si stampila ori fara nimic,daca inimile si sufletul,ei tot mai pe scurt nu sunt legate,hirtia aici e zero....eto tut tebe ne sdelak ctob oformiti dogovorom i vse tut.Jizni,sloknaia shtukaRollEyes

Mai Titikol mai, Brick wall Smile ia spune-mi tu mie asa un lucru, cine naiba pe tine te-a tras acum de limba ?BigGrin
N-ai rabdare? BigGrin De ce te bagi fara rand ? LOL Eu pe tine te-am intrebat acum ceva?
Nu poti sa scrii ce ai de scris, dupa ce raspunde Tincutza ha? Smile
p.s. vrei azi iar sa faci numai tu mancare toata seara, sa stai numai tu singura langa plitka? LOL

Editeaza de catre utilizator joi, 11 august 2011 02:20:47(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Offline Colti  
#50 Postat : joi, 7 iulie 2011 12:41:18(UTC)
Colti
Mai Titikol mai, Brick wall Smile ia spune-mi tu mie asa un lucru, cine naiba pe tine te-a tras acum de limba ?BigGrin
N-ai rabdare? BigGrin De ce te bagi fara rand ? LOL Eu pe tine te-am intrebat acum ceva?
Nu poti sa scrii ce ai de scris, dupa ce raspunde Tincutza ha? Smile
p.s. vrei azi iar sa faci numai tu mancare toata seara, sa stai numai tu singura langa plitka? LOL

Da,anume azi cind nu este apa ,vreau sa fac mincareLOL
Utilizatori pe tema
2 Pagini12>
Salt la forum  
NU poti posta noi teme in acest forum.
NU poti raspunde la teme in acest forum.
NU poti sterge postari la acest forum.
Nu poti edita postari la acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Poti vota la sondaj in acest forum.