Forumul Cetatenie-Romana.info
Welcome Guest! To enable all features please Intrare or Inregistrare.

Notificare

Icon
Error

Share
Optiuni
Ultima postare. Go to first unread
Offline safina  
#1 Postat : miercuri, 20 aprilie 2011 14:00:20(UTC)
Nivel: Membru
safina
Postari: 58
A fost multumit de: 5 -ori in postarea 3
Locatia: chisinau
nu prea am gasit raspuns la problema mea prin celelante topicuri...cine a fost in locul meu va rog sami spuneti ce trebuie sa fac....in iunie anul trecut am depus dosarul anul acesta in martie mam casatorit si am schimpat familia .cind am depus dosarul lam depus cu familia de fata...acuma am primit ordin si urmeaza sa depun juramint va rog sami spunti dac vor fi probleme si ce trebbuie sa fac. multumesc anticipat
Offline nell  
#2 Postat : miercuri, 20 aprilie 2011 14:16:40(UTC)
Nivel: Membru Avansat
nell
Postari: 443
A fost multumit de: 235 -ori in postarea 156
Locatia: Italy
safina a scris:
nu prea am gasit raspuns la problema mea prin celelante topicuri...cine a fost in locul meu va rog sami spuneti ce trebuie sa fac....in iunie anul trecut am depus dosarul anul acesta in martie mam casatorit si am schimpat familia .cind am depus dosarul lam depus cu familia de fata...acuma am primit ordin si urmeaza sa depun juramint va rog sami spunti dac vor fi probleme si ce trebbuie sa fac. multumesc anticipat

probleme nu vor fi, te duci sa te programezi si faci copiile certificatului de casatorie, de nastere ale tale, a buletinului, 2 foto 3,5x4,5 color si demonstrezi la ghiseu ca anume tu esti, pe baza certificatului de nastere si casatorie, certificatul de cetatenie ti-l vor elibera pe numele de familie pe care il ai acum, aici pe forum au fost multe cazuri de acest gen si au trecut fara de probleme
thanks 1 utilizator a multumit nell acest post util.
Utilizatori pe tema
Salt la forum  
NU poti posta noi teme in acest forum.
NU poti raspunde la teme in acest forum.
NU poti sterge postari la acest forum.
Nu poti edita postari la acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Poti vota la sondaj in acest forum.