Forumul Cetatenie-Romana.info
Welcome Guest! To enable all features please Intrare or Inregistrare.

Notificare

Icon
Error

3 Pagini123>
Share
Optiuni
Ultima postare. Go to first unread
Offline creeo  
#1 Postat : sâmbătă, 2 aprilie 2011 04:07:24(UTC)
Nivel: Incepator
creeo
Postari: 5
Locatia: chisinau Moldova
sunt nou pe forum, este vrio modalitate de a afla in ce stare e dosarul ? a ajuns sau nu la comisie, care stie, va rog sa-mi raspundeti, mersi anticipat !
Offline serjmin  
#2 Postat : sâmbătă, 2 aprilie 2011 10:39:28(UTC)
Nivel: Membru Avansat
serjmin
Postari: 1,030
A fost multumit de: 369 -ori in postarea 273
Locatia: cernauti
creeo a scris:
sunt nou pe forum, este vrio modalitate de a afla in ce stare e dosarul ? a ajuns sau nu la comisie, care stie, va rog sa-mi raspundeti, mersi anticipat !

daca ai depus in august atunci sigur e in comisie.si esti si aproape de ordin apropo!

Editeaza de catre utilizator sâmbătă, 2 aprilie 2011 10:41:17(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Offline creeo  
#3 Postat : sâmbătă, 2 aprilie 2011 12:06:19(UTC)
creeo
mersi, si ce inseamna daca sunt aproape de ordin ?:) daca poti te rog sa-mi scrii ce urmeaza sa fac... ca nu stiu mai nimica... singur m-am apucat de toata chestia asta, am fost la iasi, si acum nu prea stiu ce ma asteapta :)

mersi anticipat !
Offline serjmin  
#4 Postat : sâmbătă, 2 aprilie 2011 12:27:58(UTC)
serjmin
creeo a scris:
mersi, si ce inseamna daca sunt aproape de ordin ?:) daca poti te rog sa-mi scrii ce urmeaza sa fac... ca nu stiu mai nimica... singur m-am apucat de toata chestia asta, am fost la iasi, si acum nu prea stiu ce ma asteapta :)

mersi anticipat !

verifica regulat listele cu ordine pe saitul ANC-ului.alceva nu ai ce sa faci si nici nu trebuie acum.capata placere de la viata si fa-ti planuri mai departe.poti cand ai timp liber sa te interesezi despre transcrierea actelor-o sa ai nevoie mai tarziu.
Offline creeo  
#5 Postat : marți, 5 aprilie 2011 13:37:55(UTC)
creeo
mersi mult :)
Offline DoDo  
#6 Postat : marți, 5 aprilie 2011 22:19:04(UTC)
Nivel: Membru
DoDo
Postari: 38
A fost multumit de: 13 -ori in postarea 4
eu tot am depus in august, si in data de 10 martie dosarul era inca in comisie, acum nu mai stiu... sper ca prin mai sa fie ordinul
Offline kostua  
#7 Postat : miercuri, 6 aprilie 2011 00:42:29(UTC)
kostua
Eu tot in august am depus, cu răbdarea treci și marea.ThumpUp
Offline DoDo  
#8 Postat : miercuri, 6 aprilie 2011 00:53:47(UTC)
DoDo
kostua a scris:

ai ceva info despre dosar? termen comisie etc?
Offline ATHEDGE  
#9 Postat : miercuri, 6 aprilie 2011 17:55:40(UTC)
ATHEDGE
Postari: 75
A fost multumit de: 12 -ori in postarea 6
Locatia: Chisinau, MD
kostua a scris:

Incearcati si scrieti la ANC prin m@il si in plus la scrisoarea standarda mai adaugati faptul precum drept confirmare ai chitanta ca ati achitat 60 de Euro de pe data de xx/xx/xxxx cu NR. xxxxxx daca ati depus la Moldova si copiile scanate de buletin si/sau pasaport daca ati depus la Romania. Toate acestea pentru ca cei de la ANC sa fie increzuti ca sunteti anume voi care va interesati de starea dosarului. De altfel astfel de info se transmite prin scrisoare recomandata la domiciliu.

Editeaza de catre utilizator miercuri, 6 aprilie 2011 17:56:23(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Offline tornado  
#10 Postat : marți, 26 aprilie 2011 16:07:57(UTC)
tornado
Postari: 497
A fost multumit de: 285 -ori in postarea 179
Locatia: Chisinau
Am depus si eu dosarul pe 12 august - la Suceava. Am trimis o scrisoare prin e-mail, in care rugam sa-mi comunice stadiul solutionarii dosarului meu, la care mi-au raspuns sa am rabdare, caci dosarul meu depus in august inca nu a trecut toate avizarile. Insa, a sotului, depus cu o saptamana inainte - din februarie este deja in comisie.
Offline tornado  
#11 Postat : marți, 26 aprilie 2011 16:50:39(UTC)
tornado
Dupa opt luni dosarul meu nu a intrat in comisie. Intrebarea este: cat timp mai trebuie de avut rabdare pt ca dosarul sa ajunga in comisie??? S'apoi ordinul???
Offline nell  
#12 Postat : marți, 26 aprilie 2011 19:48:11(UTC)
nell
Postari: 443
A fost multumit de: 235 -ori in postarea 156
Locatia: Italy
tornado a scris:
Dupa opt luni dosarul meu nu a intrat in comisie. Intrebarea este: cat timp mai trebuie de avut rabdare pt ca dosarul sa ajunga in comisie??? S'apoi ordinul???

Dupa cum iti va fi norocul poate peste o luna cel devreme vei avea ordin, dar poate si mai tirziu, o prietena de a mea pe 5 mai face un an si inca nu a fost avizat dosarul pozitiv si nici nu se stie cind, nu mai inteleg de ce multe dosare ramin asa tare in urma
Offline tornado  
#13 Postat : joi, 28 aprilie 2011 08:37:27(UTC)
tornado
O prietena de-a mea a depus dosarul pe 16 aprilie 2010 la Suceava. Are mai bine de un an si inca nu a primit ordinul. Cei de la ANC au zis ca dosarul e in stadiu avansat si ca degraba va primi ordinul, dar tot nu se stie cand se va intampla acest lucru.
Offline tornado  
#14 Postat : sâmbătă, 30 aprilie 2011 08:11:20(UTC)
tornado
Cea despre care vorbeam anterior - a doua zi, pe 28 aprilie a primit ordinul cu nr 224. Ma bucur enorm pt ea. Applause
Offline Colti  
#15 Postat : sâmbătă, 30 aprilie 2011 10:10:25(UTC)
Colti
Postari: 1,108
A fost multumit de: 445 -ori in postarea 286
tornado a scris:
O prietena de-a mea a depus dosarul pe 16 aprilie 2010 la Suceava. Are mai bine de un an si inca nu a primit ordinul. Cei de la ANC au zis ca dosarul e in stadiu avansat si ca degraba va primi ordinul, dar tot nu se stie cand se va intampla acest lucru.

Eu tot ma itnrebam de dosarul meu depus In Suceava in iunie 2010 ca imi parea prea mult aproape 10 luni,dar cand vad ca altii au abia acum nr de ordin in 28 aprilie 2011 si is cu numere mai mici de 600-800 ,iar altii depus in august si au ordin din martie,daaaa,nu se mai rezolva dosarele la rand si imi pare rau pentru cei ce asteapta de prin martie ,aprilied'oh! d'oh! d'oh!
Offline Felix  
#16 Postat : sâmbătă, 30 aprilie 2011 13:14:48(UTC)
Felix
Postari: 1,020
A fost multumit de: 731 -ori in postarea 261
Titikol a scris:
Eu tot ma itnrebam de dosarul meu depus In Suceava in iunie 2010 ca imi parea prea mult aproape 10 luni,dar cand vad ca altii au abia acum nr de ordin in 28 aprilie 2011 si is cu numere mai mici de 600-800 ,iar altii depus in august si au ordin din martie,daaaa,nu se mai rezolva dosarele la rand si imi pare rau pentru cei ce asteapta de prin martie ,aprilied'oh! d'oh! d'oh!

da, tinem minte, tinem minte, a fost asa cevaSmile
.
Offline lyrra  
#17 Postat : sâmbătă, 30 aprilie 2011 14:24:42(UTC)
lyrra
Postari: 4
Locatia: moldova
Ce inseamna Validare CNP ??si ce trebuie sa sckrii akolo??
Offline lyrra  
#18 Postat : sâmbătă, 30 aprilie 2011 14:26:24(UTC)
lyrra
Postari: 4
In Harta ku dosare rezolvata am vazut dosare i ku nr 150 XXX... a meu e mai mik numarul..si nu lam gasit :(
Offline DoDo  
#19 Postat : duminică, 5 iunie 2011 20:34:51(UTC)
DoDo
cine stie ce se mai intimpla cu dosarele din august bucuresti? ..vad ca cam "gluho" la ANC s-a facut de la un timp incoace, nu mai inteleg ce fac ei ..poate are cineva ceva info ..eu am depus la inceput de august, si deocamdata doar raspunsuri: dosarul este in lucru, este inca in comisie etc.

Editeaza de catre utilizator duminică, 5 iunie 2011 20:37:45(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Offline vioara83  
#20 Postat : luni, 13 iunie 2011 13:26:52(UTC)
vioara83
Postari: 7
Eu am depus pe 1 septembrie 2010 si cand le-am scris cu o luna in urma un mesaj, ca sa aflu stadiul dosarului, mi-au raspuns:
"Cererea dumneavoastră ce formează obiectul dosarului nr. 140.../RD/2010 va fi examinată de către Comisia pentru Cetăţenie la un termen ce va fi stabilit după finalizarea verificărilor prevăzute de lege."
Asta inseamna ca inca nici nu e intrat in comisie?
Offline DoDo  
#21 Postat : luni, 13 iunie 2011 13:42:15(UTC)
DoDo
Originally Posted by: vioara83 Go to Quoted Post
Eu am depus pe 1 septembrie 2010 si cand le-am scris cu o luna in urma un mesaj, ca sa aflu stadiul dosarului, mi-au raspuns:
"Cererea dumneavoastră ce formează obiectul dosarului nr. 140.../RD/2010 va fi examinată de către Comisia pentru Cetăţenie la un termen ce va fi stabilit după finalizarea verificărilor prevăzute de lege."
Asta inseamna ca inca nici nu e intrat in comisie?

da, din asta reiese ca ei asteapta avizele pentru dosarul tau, si cum vor sosi avizele ei vor stabili data la care va fi examinat dosarul :) ..dar eu in martie am primit raspuns cum ca dosarul a fost inaintat comisiei pentru cetatenie in vederea verificarii indeplinirii conditiilor prevazute de lege pentru red. cet rom. :))) interesant ce ar insemna acest raspuns ..dosar depus in august
Offline vicky_g  
#22 Postat : luni, 13 iunie 2011 13:49:25(UTC)
vicky_g
Postari: 1,575
A fost multumit de: 575 -ori in postarea 438
Locatia: Romania,Bucuresti
Originally Posted by: DoDo Go to Quoted Post
da, din asta reiese ca ei asteapta avizele pentru dosarul tau, si cum vor sosi avizele ei vor stabili data la care va fi examinat dosarul :) ..dar eu in martie am primit raspuns cum ca dosarul a fost inaintat comisiei pentru cetatenie in vederea verificarii indeplinirii conditiilor prevazute de lege pentru red. cet rom. :))) interesant ce ar insemna acest raspuns ..dosar depus in august

Eu am depus in februarie 2011 si mi-au trimis scrisoare recomandata precum ca in 22 iunie 2011 dosarul intra in comisie
Offline tornado  
#23 Postat : luni, 13 iunie 2011 13:56:19(UTC)
tornado
Eu am depus in 12 august 2010 la Suceava. In februarie am primit raspunsul:Cererea dumneavoastra ce formeaza obiectul dosarului nr. 104XXX/Rd/2010 va fi examinata de catre Comisia pentru Cetatenie la un termen ce va fi stabilit dupa primirea relatiilor solicitate de la institutiile competente.
O luna in urma am mai trimis o scrisoare recomandata cu cererea de a afla starea dosarului. Azi am primit raspuns. Cererea dumneavoastra ce formeaza obiectul dosarului nr. 104XXX/Rd/2010 va fi analizata de catre Comisia pentru cetatenie in sedinta din 11.07.2011.
Acum am o intrebare pentru cine stie. Cat timp dureaza de la hotararea Comisiei pana la aparitia ordinului?
Offline tornado  
#24 Postat : luni, 13 iunie 2011 14:01:53(UTC)
tornado

Acelasi raspuns l-a primit sotul meu in februarie, care a depus dosarul cu o saptamana inaintea mea - 05.08.2010. Cred ca, in privinta voastra, deja tre' sa apara ordinul.
Succese tuturor!
Offline vioara83  
#25 Postat : luni, 13 iunie 2011 14:07:19(UTC)
vioara83

dar poate e cazul sa scriu vreo scrisoare de urgentare, daca asta e a zecea luna si nici n-a intrat in comisie macar? cine stie cat se vor lungi ei acolo si dupa ce principii lucreaza... nu stiti de unde pot gasi un model?
Offline serjmin  
#26 Postat : luni, 13 iunie 2011 14:20:17(UTC)
serjmin
dar poate e cazul sa scriu vreo scrisoare de urgentare, daca asta e a zecea luna si nici n-a intrat in comisie macar? cine stie cat se vor lungi ei acolo si dupa ce principii lucreaza... nu stiti de unde pot gasi un model?

nu exista asa ceva ca "scrisoare de urgentare"
Offline vioara83  
#27 Postat : luni, 13 iunie 2011 14:28:36(UTC)
vioara83
ok, cerere de urgentare sau memoriu de urgentare. nu asta era esenta
Offline serjmin  
#28 Postat : luni, 13 iunie 2011 14:31:19(UTC)
serjmin

dosarele nu se urgenteaza decat ilegal cu bani.
Offline bc  
#29 Postat : luni, 13 iunie 2011 14:38:39(UTC)
bc
Postari: 413
A fost multumit de: 153 -ori in postarea 100

te faci cumnata sau sora de cruce cu Basescu sau Eucarie si la masa de cina rogi frumos sa faca o urgentare la dosar
thanks 1 utilizator a multumit bc acest post util.
Offline vicky_g  
#30 Postat : luni, 13 iunie 2011 14:41:48(UTC)
vicky_g
Originally Posted by: Costya Go to Quoted Post
te faci cumnata sau sora de cruce cu Basescu sau Eucarie si la masa de cina rogi frumos sa faca o urgentare la dosar

Basescu are doar fete ... asa ca nustiu nustiu BigGrin
Offline serjmin  
#31 Postat : luni, 13 iunie 2011 14:52:27(UTC)
serjmin
Originally Posted by: vicky_g Go to Quoted Post
Basescu are doar fete ... asa ca nustiu nustiu BigGrin

si eucarie nici macar nu a fost maritata Brick wall .pt baieti ar fi mai multe sanse BigGrin
thanks 1 utilizator a multumit serjmin acest post util.
Offline DoDo  
#32 Postat : luni, 13 iunie 2011 14:59:24(UTC)
DoDo
Originally Posted by: tornado Go to Quoted Post
Acelasi raspuns l-a primit sotul meu in februarie, care a depus dosarul cu o saptamana inaintea mea - 05.08.2010. Cred ca, in privinta voastra, deja tre' sa apara ordinul.
Succese tuturor!

sa speram ca asa va fi ..dar vad ca aia de la ANC au adormit rau de tot ...eu deja m-am si saturat sa astept, fie ce a fi :) am 10 luni de la depunere, nu cred ca mult am asteptat, dar pe de alta parte vad cum oamenii primesc in 7-8-9 luni, altii asteapta un an si ceva :) deci nu mai este clar ...daca Eucarie semna cate 6 ordine pe saptamana in martie-aprilie, in mai deja cate 2-3, si acuma 0 :)))) nu stiu ce sa mai cred ..si vad ca nimeni nu are nici o informatie de ce nu se mai semneaza ordine de aproape 2 saptamani..
Offline serjmin  
#33 Postat : luni, 13 iunie 2011 15:06:23(UTC)
serjmin
sa speram ca asa va fi ..dar vad ca aia de la ANC au adormit rau de tot ...eu deja m-am si saturat sa astept, fie ce a fi :) am 10 luni de la depunere, nu cred ca mult am asteptat, dar pe de alta parte vad cum oamenii primesc in 7-8-9 luni, altii asteapta un an si ceva :) deci nu mai este clar ...daca Eucarie semna cate 6 ordine pe saptamana in martie-aprilie, in mai deja cate 2-3, si acuma 0 :)))) nu stiu ce sa mai cred ..si vad ca nimeni nu are nici o informatie de ce nu se mai semneaza ordine de aproape 2 saptamani..

o sa incerc sa aflu saptamana asta ce se intampla la ANC.
thanks 3 au multumit acest post util serjmin.
Offline DIM  
#34 Postat : luni, 13 iunie 2011 15:10:36(UTC)
DIM
Postari: 70
A fost multumit de: 23 -ori in postarea 14
Locatia: PARIS
Dupa cum stiu tote dosarele au fost scoase din comisie pentru a mai fi completate cu nustiu ce.
Offline serjmin  
#35 Postat : luni, 13 iunie 2011 15:16:21(UTC)
serjmin
Originally Posted by: DIM Go to Quoted Post
Dupa cum stiu tote dosarele au fost scoase din comisie pentru a mai fi completate cu nustiu ce.

exista o logica in ceea ce ai spus mai sus.sa fie oare ca au scos toate dosarele din comisie din motivul ca acum cer 10 avize in loc de 4?dar totusi sper ca nu----daca da atunci ei nu fac acuma nimic ---asteapta cele 6 avize lipsa...uff----unde e domnul sherlock holm?
thanks 1 utilizator a multumit serjmin acest post util.
Offline DoDo  
#36 Postat : luni, 13 iunie 2011 15:24:58(UTC)
DoDo
Originally Posted by: DIM Go to Quoted Post

extraordinar :)) atunci mai avem de asteptat binisor noi

dosar(serjmin), o sa faci o treaba foarte buna daca ai sa poti afla ce se intimpla la ANC ..dar oricum sper ca saptamana asta o sa apara din nou ordine, ca nu se poate asa ...
thanks 5 au multumit acest post util DoDo.
Offline tornado  
#37 Postat : marți, 14 iunie 2011 18:49:05(UTC)
tornado
Cat timp dureaza de la luarea deciziei de catre Comisia pt cetatenie pana la aparitia ordinului?
Offline Tincutza  
#38 Postat : marți, 14 iunie 2011 20:10:53(UTC)
Tincutza
Postari: 1,510
A fost multumit de: 481 -ori in postarea 371
Cat timp dureaza de la luarea deciziei de catre Comisia pt cetatenie pana la aparitia ordinului?

~ 2-3luni
Offline Tincutza  
#39 Postat : marți, 14 iunie 2011 20:26:05(UTC)
Tincutza
Originally Posted by: dosar(serjmin) Go to Quoted Post
exista o logica in ceea ce ai spus mai sus.sa fie oare ca au scos toate dosarele din comisie din motivul ca acum cer 10 avize in loc de 4?dar totusi sper ca nu----daca da atunci ei nu fac acuma nimic ---asteapta cele 6 avize lipsa...uff----unde e domnul sherlock holm?

Si eu banuiesc asta
Mama draga d'oh! d'oh! d'oh! si cate luni in plus vom mai astepta pt inca 6 avizeConfused d'oh! d'oh! d'oh!
Dosar(serjmin), oare stii cumva din ce cauza s-a schimbat legea asta? De ce de la 4 avize au ajuns la 10? Ce nu le mai ajunge acuma?Think
Nu cumva ne vor cere de-acuma sa dam si examen de geografie si limba romana la depunerea juramantului, ca sa ne redobandim cetatenia romana?Think Din cauza acelor moldoveni care nu stiau nici o boaba de limba romana si au primit tare usor cetatenia romana, acuma noi de pe urma lor trebuie sa suferim?Angry

Editeaza de catre utilizator marți, 14 iunie 2011 20:29:04(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Offline tornado  
#40 Postat : miercuri, 15 iunie 2011 11:56:10(UTC)
tornado
Originally Posted by: Tincutza Go to Quoted Post
~ 2-3luni

Stii cumva din ce cauza dureaza 2-3 luni pana la aparitia ordinului?
Offline Tincutza  
#41 Postat : miercuri, 15 iunie 2011 12:05:33(UTC)
Tincutza

Nu stiu, sorry.
Tot ce stiu, stiu de aici din forum, de la cei care deja au primit ordin si acuma au si pasapoarte romanesti.
Acuma cu legile astea noi, cine stie cat mai dureaza cu adevarat Think Think Think

Editeaza de catre utilizator miercuri, 15 iunie 2011 12:05:57(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Offline Colti  
#42 Postat : miercuri, 15 iunie 2011 12:14:39(UTC)
Colti
Postari: 1,108
A fost multumit de: 445 -ori in postarea 286

Uitepe cazul meu,aviz pozitiv in data de 11.01.11 si ordin din 01.04.11 ,poate Tincutza si de mine tine minte ca am scris pe aiciSmile
thanks 1 utilizator a multumit Colti acest post util.
Offline COCERU SNEJANA  
#43 Postat : miercuri, 15 iunie 2011 16:14:54(UTC)
COCERU SNEJANA
Postari: 8
Buna,va rog sa-mi explicati si mie;am trimis scrisoare in privinta stadiului dosarului meu care l-am depus in septembrie 2010 la Bucuresti si mi s-a raspuns ca:dosarul este in lucru si urmeaza procedurile legale de verificare si avizare,aceasta ce ar fi insemnind?cit mai am de sateptat?
Offline dorin1984  
#44 Postat : miercuri, 15 iunie 2011 16:24:14(UTC)
dorin1984
Postari: 245
A fost multumit de: 80 -ori in postarea 45
Originally Posted by: COCERU SNEJANA Go to Quoted Post
Buna,va rog sa-mi explicati si mie;am trimis scrisoare in privinta stadiului dosarului meu care l-am depus in septembrie 2010 la Bucuresti si mi s-a raspuns ca:dosarul este in lucru si urmeaza procedurile legale de verificare si avizare,aceasta ce ar fi insemnind?cit mai am de sateptat?

http://cetatenie.just.ro/Home/ORDINEANC.aspx
Urmaresti aici lista de ordine ANC, cind o sa te regasesti in unul din ele, o sa te poti programa la juramint.
Offline COCERU SNEJANA  
#45 Postat : miercuri, 15 iunie 2011 16:38:51(UTC)
COCERU SNEJANA
Postari: 8
Cu mare placere,doar ca din 30 mai nu au mai publicat nici un ordin
Offline tornado  
#46 Postat : joi, 14 iulie 2011 09:49:06(UTC)
tornado
Sotul meu a depus dosarul, care include si doi copii minori, in august 2010. In februarie a primit scrisoare in care scria ca dosarul lui a fost inaintatComisiei in vederea verificarii indeplinirii conditiilor prevazute de lege pt redobandirea cetateniei. Inseamna ca au primit toate avizele, nu? Au trecut 5 luni (in total 11 luni) de atunci si am primit o alta scrisoare in care scrie ca dosarul lui va fi examinat de Comisie la un termen ce va fi stabilit dupa finalizarea verificarilor prevazute de lege.
Intrebarea este: De cand curg cele 5 luni? Din moment ce ajunge in comisie sau de cand ei stabilesc o data anumita pt examinarea dosarului???Brick wall
Offline tornado  
#47 Postat : luni, 25 iulie 2011 11:37:24(UTC)
tornado
Originally Posted by: COCERU SNEJANA Go to Quoted Post
Cu mare placere,doar ca din 30 mai nu au mai publicat nici un ordin

S-a regasit cineva in ordinele apărute până pe 22 iulie, din cei ce au depus în august?
Offline malldovka  
#48 Postat : marți, 26 iulie 2011 18:47:46(UTC)
malldovka
Postari: 27
A fost multumit de: 7 -ori in postarea 4
Locatia: malldovka

Si eu daca am depus dosarul an august 2010 la Suceava si nu am primit o asemenea scrisoare precum ca dosarul a fost inaintat comisiei?Sa anteleg ca mai am de asteptat mult si bine?Confused
Offline vicky_g  
#49 Postat : marți, 26 iulie 2011 19:04:10(UTC)
vicky_g
Originally Posted by: malldovka Go to Quoted Post
Si eu daca am depus dosarul an august 2010 la Suceava si nu am primit o asemenea scrisoare precum ca dosarul a fost inaintat comisiei?Sa anteleg ca mai am de asteptat mult si bine?Confused

Ai trimis tu personal vreo scrisoare sa te interesezi de stadiul dosarului tau ?
Offline DoDo  
#50 Postat : marți, 26 iulie 2011 21:10:01(UTC)
DoDo
eu am depus in august la Bucuresti, si cateva zile in urma am primit raspuns la e-mail-ul pe care l-am trimis, si mi-au spus ca dosarul e la stadiu avansat de procesare.. sa inteleg ca degraba tre sa apara ordinul, nu stiu ce sa cred
Utilizatori pe tema
3 Pagini123>
Salt la forum  
NU poti posta noi teme in acest forum.
NU poti raspunde la teme in acest forum.
NU poti sterge postari la acest forum.
Nu poti edita postari la acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Poti vota la sondaj in acest forum.