Forumul Cetatenie-Romana.info
Welcome Guest! To enable all features please Intrare or Inregistrare.

Notificare

Icon
Error

Share
Optiuni
Ultima postare. Go to first unread
Offline admin  
#1 Postat : duminică, 18 ianuarie 2009 18:07:59(UTC)
Nivel: Administratia
admin
Postari: 1,340
A fost multumit de: 473 -ori in postarea 195
Locatia: London
dorinitza24 :Va rog ajutati-ma imi trebuie un raspuns de urgenta, pe data de 22.01.09, am fost chemata ca sa depun juramtul si nu cred ca voi reusi sa ajung pana atunci acasa, caci ma aflu in strainatate.

Ce se poate intampla daca nu voi fi prezenta in clipa respectiva? pot sa ma reprogramez? In monitorul oficial partea I, am aparut pe data de 23 decembrie 2008.

Pana expira 3 luni mai am ceva timp. Insa trebuie sa stiu neaparat daca se complica sau nu situatia daca nu voi fi prezenta la juramant pe 22.01.09. Va multumesc si astept raspuns, e foarte urgent!

Raspuns admin: unde trebuie sa depui juramantul? daca la Bucuresti,atunci e de dorit sa te prezinti pt ca acolo se organizeaza cam rar depunerea juramantului
daca la ambasada romna de la chisinau at. cred ca ai putea sa te reprogramezi,suna la consulat sa intrebi

sau incearca sa intrebi la ambasada romana din tara in care te afli daca poti depune juramantul acolo

Editeaza de catre utilizator duminică, 18 ianuarie 2009 18:08:28(UTC)  | Motiv: Nespecificat

Utilizatori pe tema
Salt la forum  
NU poti posta noi teme in acest forum.
NU poti raspunde la teme in acest forum.
NU poti sterge postari la acest forum.
Nu poti edita postari la acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Poti vota la sondaj in acest forum.