Forumul Cetatenie-Romana.info
Welcome Guest! To enable all features please Intrare or Inregistrare.

Notificare

Icon
Error

Share
Optiuni
Ultima postare. Go to first unread
Offline sergiu888  
#1 Postat : duminică, 27 ianuarie 2013 23:37:12(UTC)
Nivel: Incepator
sergiu888
Postari: 1
Locatia: Basarabeasca
Bunà ziua mà numesc Serghei am o problemà eu in anul 2011 17 Septembrie, mia venit scrisoarea de la Rominia pentru depunerea juràmintului fata de rominia in termen de 3 luni, si mam programat si dupà programare trebuea sa depun juràmintul in credintà fatà de rominia, si am fàcut acident rutier si am fost internat in spital si nu am depus juràmintul si am fost LA Ministerul de Justitie la Rominia si am depus cerere pentru a mà reprograma la juràmint, si mia venit o altà scrisoare in anul 2012 13 Noenbrie cà au inceput sà relueze documentele mele, si am fost la Consulatul din Cahul cu scrisoare ceia care mia venit in 2012 pe 13 Noienbrie, si miau spus sà astept din nou o altà scrisoare cu prelungirea juràmintului, adicà cum prima scrisoare care iti vine pentru a depune juràmint fatà de rominia ? si cit mai trebue sà astept sàmi trimità scrisoarea pentru reprogramare, deja a trecut un An, care e termenul si cit trebue sà mai astept ? dupà ce mia venit RASPUNS de la cerere pe 13 Noiembrie 2012, care am depuso in 2012 11 Februarie pentru reprogramare__ và mutumesc anticipat.
Utilizatori pe tema
Salt la forum  
NU poti posta noi teme in acest forum.
NU poti raspunde la teme in acest forum.
NU poti sterge postari la acest forum.
Nu poti edita postari la acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Poti vota la sondaj in acest forum.